INFORMACE O VÁNOČNÍM PROVOZU, OD 21.12-2.1 EXPEDUJEME ZÁSILKY POUZE PO BRNĚ A OSOBNÍ ODBĚR. DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ V ROCE 2022 A PŘEJEME KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2023!!! AŤ ŠUMÍ!

Rivacaselle16 Brut DOCG Magnum - Papírový box

Prosecco Spumante Magnum, Rive Di San Giovanni, Milesimato, Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 1,5l

Vyprodáno
Kód: 52
Značka: Rivacaselle16
823 Kč 680 Kč bez DPH
Kategorie: PROSECCO
Hmotnost: 2.5 kg

Špičkové ročníkové prosecco kategorie DOCG Rive. Z hroznů pocházející z vinic Rive di San Giovanni Přímo s sousedící s oblastí Cartizze! Jedná se o Víno ze strmých svahů se stoletými keři, úprava keřů i sběr hroznů probíhají výhradně ručně. Vinařství nepoužívá žádné herbicidy a pesticidy a víno pěstuje plně v souladu s přírodou.

Roční produkce pouze 1000 lahví!

Výroba: Metoda Charmat kvašeno 90 dnů v nerezovém tanku.

Chuť: osvěžující, svěží a suché na patře; perfektně vyvážené, s příjemně perzistentní vůní. Ideální spumante pro předkrmy z ryb a obecně k jakémukoliv jídlu!

Vůně: Silná květinová vůně, zelené jablka a chlebová kůrka.

Teplota podávání: 7-8 ° C
Hrozny: 100% Glera
Oblast: Valdobbiadene DOCG Rive Di San Giovanni
Ročník: 2020

Typ: Brut
Obsah alkoholu: 12% obj
Zbytky cukru: 6 g / l
Tlak v láhvi: 5 barů

Vinařství Rivacaselle16 je srdci regionu Valdobbiadene s více než stoletou tradicí výroby vynikajícího prosecca rodinou Vettoretti. Jejich starodávné vinice Rive Di San Giovanni se stoletými keři vinné révy na prudkých svazích v přímo na hranici s regionem Cartizze jsou předučeny k vzniku toho nejšpičkovějšího prosecca.Vinice se nachází v nadmořské výšce 250 - 300 m n.m.

Zpět do obchodu