O NÁS

Jsme rodina, která cítí velkou lásku k Itálii. Dlouhá léta jsme jezdili několikrát ročně především do regionu Veneto a Friuli. Za tu dobu jsme si tam udělali spoustu přátel a zažili nespočet příjemných momentů a zážitků. Rádi bychom zužitkovali naše kontakty a přenesli místní atmosféru a produkty co máme rádi blíže k Vám do Čech.


Tímto Vás vítáme v našem malém e-shopu s výjimečnými víny a produkty co máme rádi! V naší nabídce najdete šumivá, tichá vína, biodynamická, Pet-Nat, Naturální a také certifikovaná Bio/Organic. Spolupracujeme výhradně s malými vinařstvími a lokálními producenty, se kterými máme navázán přátelský vztah.
Postupně budeme přidávat další italské produkty, které jsme na cestách vyzkoušeli a máme je rádi!


Během podzimu 2021 představíme také zastoupení skvělého šampaňského z malého rodinného vinařství z obce OGER, France.

Veškeré produkty které nabízíme pocházejí z vinařství pracující v souladu s přírodou, malých rodinných podniků a řemeslných podniků. Vždy se jedná o vynikající produkty vyráběné v malých množstvích aby byla udržena nejvyšší možná kvalita.


U veškerých našich produktů je možný i velkoobchodní prodej a prodej dárkových setů pro firemní i soukromé zákazníky na míru. V tomto případě nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky pro individuální nabídku, případně můžete využít kontaktní formulář v záložce kontakt.

 

 

 

 

Zpět do obchodu